yükleniyor
Emlak Ekle!

Çağrı Merkezi / 05468463278

Banyolar İçin Renk Seçimi

Anasayfa / Yazılar / Banyolar İçin Renk Seçimi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Banyolar İçin Renk Seçimi

                                               Banyolar İçin Renk Seçimi

 

İnsanların büyük bir kısmı banyoları için ekstradan hangi konulara dikkat etmesi gerektiğini bilemiyorlar. Böyle olunca da evlerinin diğer odalarını büyük bir özenle dekore ederken söz konusu banyoları olduğu zaman ortaya özensiz bir alan çıkmış oluyor. Şimdilerde ise banyoların çok daha rahat ve ferah gösterilmesi adına renk seçimleri hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı.

 

Kahverengi Tonları

 

Çok büyük olmayan banyoların koyu renklerde boyanması, bu alanın çok daha kararmasına sebep olacaktır. Ancak illa ki koyu renkler kullanılmak isteniyorsa, duvarların yarısı açık yarısı koyu renge boyanabilecektir. Sütlü kahve ve çikolata rengi ise banyoların huzurlu, şık bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olacaktır.

 

Yeşil Tonları

 

Soft tonlardaki yeşil renkler genel itibari ile banyolara uygun renklerdir. Zeytin yeşili ve bej rengin birlikte kullanıldığı banyolarda ara kısımlarda koyu yeşil renk de kullanılabilmektedir.

 

Mavi Tonları

 

Genel itibari ile pek çok kişi banyosu için mavi ve tonlarını kullanmayı tercih etmekte. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise mavinin hem su rengi hem de sıcak renkler arasında kendine yer bulmasıdır. Başta gri olmak üzere pek çok farklı renk ile beraber kullanılacak olan mavi, banyolardaki ferahlığın ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Ancak mavi ve beyaz rengin birlikte kullanılması sonrasında ortaya soğuk bir görünüm çıkacağından, böylesi durumlarda farklı renklerdeki aksesuarlar kullanılmalıdır. 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 05468463278

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.